ÜRÜNLER

SIVI BULAŞIK DETERJANI

Etkili ve güçlü formülü ile yağı anında çözer ve bulaşıklarınıza ışıl ışıl bir temizlik kazandırır. pH dengelidir. Cildi korur, cildin doğal yağ ve nemini almaz. Bol köpüklüdür ve ovma gerektirmez.

ULTRA YOĞUN ÇAMAŞIR SUYU

Ultra yoğun kıvamı ile uzun süreli koruma, maksimum hijyen ve parlaklık sağlar. Yüzeylere sıkıca tutunarak eşsiz bir koruma kalkanı oluşturur. Ortamdaki koku, lekeler ve bakteriler giderilerek hijyen sağlanır. Kireci 3 kata kadar daha uzun süre önler.

LAVABO AÇICI

Banyo, tuvalet, küvet ve mutfak gibi alanlarda tıkanmış olan tahliye borularının tıkanıklarını gidermek için kullanılır. Borularda biriken yağ, kir ve kalıntıları kimyasal olarak ayrıştırır ve açılmayı sağlar.

BANYO TEMİZLEYİCİ

Lavabo, klozet, küvet, duşa kabin ve tüm banyo yüzeylerinde kullanılan özel temizleyicidir. Ekstra güçlü formülü inatçı lekelerin çıkartılmasında çok etkilidir. Yüzeylere zarar vermeden ve çizmeden kolayca temizler. Kolayca durulanır, yüzeylerde kalıntı bırakmaz.

DERZ TEMİZLEYİCİ

Derz, tuvalet, fayans-seramik, karo taşların arasındaki kirleri anında yok eder. Hijyen sağlar.

 YAĞ ÇÖZÜCÜ - FIRIN&FRİTÖZ TEMİZLEYİCİ

Kuvvetli alkali formülü sayesinde ocak, fırın, fritöz ve ızgara gibi mutfak ekipmanlarında oluşan kirleri, karbonlaşmış ve yanmış yağ tabakalarını zahmetsizce temizler.

CAM TEMİZLEYİCİ

Cam ve aynalarda iz bırakmayan üstün nitelikli cam temizleme ürünüdür.